Ana Sayfa
    Mudo Alışveriş
    Mutfak
    Mutfak Dolapları Modelleri
    Klasik Mutfak Dolapları
    İstikbal Mutfak Dolapları
    İntema Mutfak Dolapları
    Uzay Mutfak Dolapları
    Mopa Mutfak Dolapları
    Mr Mutfak Dolapları
    K & M Mutfak Dolapları
    Çiçekler Mutfak Dolapları
    Arnes Mutfak Dolapları
    Ae Mutfak Dolapları
    Selecta Mutfak Dolapları
    Aras Mutfak Dolapları
    Arliva Mutfak Dolapları
    Evim Mutfak Dolapları
    Gökçeler Mutfak Dolapları
    Arsemo Mutfak Dolapları
    Tepe Mutfak Dolapları
    Karataş Mutfak Dolapları
    Fly Mutfak Dolapları
    Bulut Mutfak Dolapları
    Bodrum Mutfak Dolapları
    Tanıtım
 

 

 
 

İstikbal Regina Mutfak & Banyo

İstikbal - Regina Mutfak ve Banyo, Boytaş Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından İtalyan Snaidero grup şirketlerinden Rational firmasıyla yaptığı lisans anlaşması sonucunda, mutfak, banyo mobilyalarının üretiminin yapılması amacıyla kurulmuştur.

İstikbal - Regina markalı ürünler Boytaş - 4 tesislerinde 25.000 m2 kapalı alan üzerinde İtalyan dizaynı ve Alman tekniği birleştirilerek siparişe göre yerli veya ithal aksesuarlı olarak üretilmektedir. Tek vardiyada 30 mutfak projesini üretme kapasitesine sahip şirketin mevcut personel sayısı 350'dir.

İstikbal - Regina Mutfak ve Banyo'nun yaptığı üretimler, projeli işlere uygun standart yapılar kullanılarak gerçekleşir. Ürünlerin hepsi TS, EN, ISO 9001-2000, TSE belgeli olup DIN, TSE, EN normlarına uygun malzemeler kullanılarak toplam kalite sistemi uygulanmaktadır. Bunlara ek olarak tüm ürünlerde 2 sene kullanım garantisi verilmektedir.

İstikbal - Regina'nın yurtiçindeki 70, yurtdışındaki 3 bayisi, mimarları aracılığıyla mutfakların ölçüsünü alarak, tüketicinin 14 model ve 32 farklı renk arasında seçim yapmasını sağlamaktadır. Mimarların aldığı ölçü daha sonra projelendirilerek internet üzerinden e-sales programı ile fabrikaya gönderilir. Fabrikada üretimi gerçekleştirilen siparişler ortalama 21 gün içerisinde bayiye sevk edilir. Firma aynı hizmeti, ölçüye uygun Raylı dolap ve toplu projeler için de vermektedir.

Gelecekte en çok tercih edilen mutfak markası olma hedefindeki şirket çalışmalarını tasarım ve lisans anlaşması yapmış olduğu firmayla bu doğrultuda sürdürmektedir.