Ana Sayfa
    Mudo Alışveriş
    Mutfak
    Mutfak Dolapları Modelleri
    Klasik Mutfak Dolapları
    İstikbal Mutfak Dolapları
    İntema Mutfak Dolapları
    Uzay Mutfak Dolapları
    Mopa Mutfak Dolapları
    Mr Mutfak Dolapları
    K & M Mutfak Dolapları
    Çiçekler Mutfak Dolapları
    Arnes Mutfak Dolapları
    Ae Mutfak Dolapları
    Selecta Mutfak Dolapları
    Aras Mutfak Dolapları
    Arliva Mutfak Dolapları
    Evim Mutfak Dolapları
    Gökçeler Mutfak Dolapları
    Arsemo Mutfak Dolapları
    Tepe Mutfak Dolapları
    Karataş Mutfak Dolapları
    Fly Mutfak Dolapları
    Bulut Mutfak Dolapları
    Bodrum Mutfak Dolapları
    Tanıtım
 

 

 
 

Kelebek mutfak modelleri ve dolapları

Kelebek mutfak modelleri, mutfakların farklı şekillerine göre esnek kombinasyona sahip olarak ve kolay temizlenebilen malzemelerden üretilmektedir. Mutfak dolaplarında farklı kombinasyonlar üretilebilecek kadar esnek bir yapıya sahiptir. Kelebek mutfak modelleri kullanılan aksesuarları ile de modern mutfağın tüm modüler yapısını taşımaktadır.

Türkiye’nin en öncü ve köklü kuruluşlarından olan Kelebek Mobilya, yeni sistem mutfakları ile tüketicinin mutfak ihtiyacını en fonksiyonel ve şık şekilde karşılıyor. Birbirinden güzel modern çizgileriyle kelebek mutfak modelleri mekanlara çok farklı bir atmosfer getirecek.

İstikbal mutfak dolapları

İstikbal mutfak dolapları onlarca modeli ve 32 farklı renk seçeneği ile yurtiçi ve yurt dışında Regina markası altında beğenilerini üzerine toplamaktadır. Her zevke ve eve uygun modelleri arasında mutfağınıza uygun dolap tasarımı bulabilirsiniz.

İstikbal mutfak dolapları kaliteli ve modern tasarımları ile farklı mutfaklara ve zevklere göre şık, konforlu ve kaliteli ürünler üretmektedir. İstikbal Mobilya ücretsiz keşif ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Her geçen gün yeni bir yüzle karşımıza çıkan istikbal mutfak dolapları kalitesi ve İtalyan tasarım anlayışı ile birleştirmektedir. Klasik ve modern mutfak seçenekleri ile beğeni toplayan İstikbal Regina mekanlara uyumu ile mutfakta geçirilen zamanı daha keyifli geçirilmesini sağlamaktadır. İstikbal mutfak dolapları Regina markası ile klasik ve modern mutfak modelleri üretmektedir.

Lake mutfak dolapları

Lake mutfak dolapları renk alternatifleri fazla olduğu için, görüntüsü çok şık olduğu için müşteriler tarafından tercih edilen mutfak dolabı çeşitlerindendir. Mat lake, parlak lake olarak farklı malzemeler kullanılabilir. Lake mutfak dolapları, laminant mutfak dolaplarına göre biraz daha pahallıdır. Kullanırken diğer mutfak dolaplarından daha fazla özen ister.

Boya malzeme olduğu için herhangi bir darbe karşısında zarar görebilir ;ama bu gibi bir sorunla çok fazla karşılaştığımızı söyleyemem. Temizliği çok rahattır lake dolabın yani nemli bir bezle sildiğiniz zaman çok rahat temizlenebilir. Herhangi artı bir işte temizleyici malzemeye gerek kalmadan… Ama dediğim gibi birazcık daha dikkatli kullanmak gerekebilir. Genelde lakeyi diğer bir ahşap malzemeyle karıştırarak kullanmayı tercih ediyor müşterilerimiz. İşte altlarda daha fazla böyle, darbe alma olasılığı olduğu için genelde üst dolaplarda lakeyi kullanıyoruz; ama komple lake yaptığımız bir çok mutfağımız var.

Renk konusunda herhangi bir problem olmaz yani lakede renk değişimi, yada zamanla solma, sararma gibi herhangi bir problem asla olmaz; çünkü kullandığımız lake çok kaliteli ithal lake. Bu yüzden de tercih edilen bir malzemedir.

İntema mutfak modelleri

İntema mutfak modelleri modüler ürünlerin portatif kullanımı ile herkesin beğenisini toplamış ve her ihtiyaca karşılık veren bir sistem olmuştur. Mekanlara canlılık ve doğallığı katan İntema Mutfak mat lake mutfaklarda birçok renk çeşitliliği sağlıyor. Özel olarak bu sistem için hazırlanan 550 renk tonu lake kartelası müşterilerinin renkli dünyalarını yansıtan ve mutfağınızda farklı esintiler sağlayan İntema mutfak modelleri sizlere tabiaattaki bütün renk tonlarını sunarak organik görünümü sağlamıştır.

Türkiye üzerinde 42 bayisi bulunan profesyonel kadrosu ile satış öncesi ve sonrası müşterisini hizmet veren, danışmanlık, projelerde ve mimar hizmetleri dışında montaj ile servis hizmetlerini sunmaktadır.

Scavolini Mutfak

Scavolini Mutfak 40 yıllık üstün tecrübesi sayesinde mutfak sektöründe emin adımlarla ilerleyerek modern ve lüks mutfak modelleri ile ilgi toplamaktadır. Teknolojik gelişmeler Scavolini Mutfak aksesuarlarına da yansıtılmıştır. Dolayısıyla mutfağınızdaki ışıltıyı ve canlılığı hissetmeniz içten bile değil.

Scavolini Mutfak modelleri iç aydınlatmaları, mutfağın dolap kapaklarının katlanabilir özellikte olması, ayrıca bazı ek özelliklerinin olması pistonlu kapaklar gibi özel aksesuarlar ile diğer mutfaklardan farklı olma özelliği taşıyor.

Mutfak modelleri üzerinde kullanılan sandalyeler en çok ilgi alan şık ve modern görünümlü desen çizgileri ile tasarımı sayesinde göze çarpan bir mutfak sahibi olmanızı sağlıyor.

Franke mutfak

Franke mutfak yeni trendleri ile şıklık kazanan çelik tezgahlar sayesinde bayanların yoğun ilgisine yol açtı. Bayanlar evdeki zamanlarının geniş bir bölümünü mutfakta geçirirler. Bu nedenle bayanlar için mutfak çok önemlidir ve sürekli kendilerine kolaylık sağlayacak lüks ve kullanışlı ürünleri tercih ederler.

Franke mutfak, Franke ocak, Franke buzdolabı, Franke fırın, Franke davlumbaz, Franke ankastre modelleri ile göz kamaştırıyor.

Franke bu konuda hassasiyet göstererek yemek hazırlamada zevk almanızı sağlayacak, evye, ocak ile tezgah kullanım rahatlığı sunarken ergonomik dizayn ile mutfaklarda zarafetli bir görünüm sağlar.

Franke Ankastre

Mutfak alanınızın kısıtlı olmasının tezgah kullanımda hiçbir sorun çıkarmayacağını göreceksiniz. İstenilen boyutu ve şekli kendi zevkinize göre belirleyip kullanım rahatlığı bakımından istediğiniz yere istenilen biçimde montajı yapılabiliyor. Tamamıyla sizin tarzınıza göre mutfaklar kombine ediliyor.

Franke Evye

Kullanışlı olmasının dışında dış görünümü ile dikkatleri üzerine çeken tezgahlar ev içerisinde profesyonel mutfak havasını estiriyor. Ürünlerin bütününde kaliteleri önemseyip ön sırada bulunduran Franke, bu yenilikçi düşünceleri ile mutfaklarda her daim büyük değişiklikler ile güzellik kazandırıyor.