Ana Sayfa
    Mudo Alışveriş
    Mutfak
    Mutfak Dolapları Modelleri
    Klasik Mutfak Dolapları
    İstikbal Mutfak Dolapları
    İntema Mutfak Dolapları
    Uzay Mutfak Dolapları
    Mopa Mutfak Dolapları
    Mr Mutfak Dolapları
    K & M Mutfak Dolapları
    Çiçekler Mutfak Dolapları
    Arnes Mutfak Dolapları
    Ae Mutfak Dolapları
    Selecta Mutfak Dolapları
    Aras Mutfak Dolapları
    Arliva Mutfak Dolapları
    Evim Mutfak Dolapları
    Gökçeler Mutfak Dolapları
    Arsemo Mutfak Dolapları
    Tepe Mutfak Dolapları
    Karataş Mutfak Dolapları
    Fly Mutfak Dolapları
    Bulut Mutfak Dolapları
    Bodrum Mutfak Dolapları
    Tanıtım
 

 

 
 

Hakkımızda

Tepe Home Mobilya ve Dekorasyon Ürünleri Ticaret A.Ş. (Tepe Home) 1997 yılında kurulmuş, ülkemizde mobilya, ev aksesuarı, beyaz eşya ve elektronik eşya perakendeciliği alanında faaliyet gösteren, ilk ve en büyük mağazalar zinciridir. Tepe Home ülkemizin önemli kuruluşlarından biri olan Bilkent Holding bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bilkent Holding, mobilya üretimi, perakendecilik, inşaat, alışveriş merkezleri işletmeciliği, savunma ve güvenlik, enerji, bilişim teknolojileri, havaalanı inşaası ve işletmeciliği, matbaacılık ve turizm konularında faaliyet gösteren şirketlerden oluşmaktadır. Bilkent Holding Şirketleri, yarattıkları kaynakları Türkiye’nin ilk özel üniversitesi olan Bilkent Üniversitesi’ne aktarmakta ve bu kaynaklar Üniversite tarafından eğitim için kullanılmaktadır.

Tepe Home mağazalarında mobilya, ev aksesuarı, beyaz eşya ve elektronik ürün gruplarında çok çeşitli ve kaliteli ürünler müşterilere sunulmaktadır. Mobilya ürünlerinin yaklaşık %75’i, yine Bilkent Holding’e bağlı şirketlerden biri olan, Tepe Mobilya Sanayii ve Ticaret A.Ş. tarafından üretilmektedir. Diğer mobilyalar ise, yüksek ürün kalitesine sahip, yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden sağlanmaktadır. Akseuar ürünleri de, başarıları dünya çapında kanıtlanmış, yurtiçi ve yurtdışı firmalardan tedarik edilmektedir. Beyaz eşya ve elektronik ürün gruplarında ise dünyaca bilinen markalar, Tepe Home mağazalarında satışa sunulmaktadır. Tepe Home’un deneyimli ve konusunda uzman elemanları, Türkiye’de ve dünyada düzenlenen tüm büyük fuarları ziyaret ederek, ürün çeşitliliğini sürekli olarak yenileyip, arttırmaktadırlar. Şu an itibariyle Tepe Home mağazalarında yaklaşık 20.000 çeşit ürün müşterilere sunulmaktadır.

Tepe Home kuruluşundan hemen sonra hızlı bir büyüme sürecine girmiştir. Mağaza sayısı hızla artarak 16’ya ulaşmıştır. Bu mağazalardan bir tanesi Dubai-Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunmaktadır. Toplam mağaza alanı ise 100.000 m2’ye ulaşmıştır. Tepe Home mağazalarının tamamı, büyük ve başarılı alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. Yıllık ziyaretçi sayısı yaklaşık altı milyon civarındadır. Gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında, yeni ve uygun alışveriş merkezlerinde mağazalar açılması yönünde çalışmalar devam etmektedir.